کلاس‌های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی همواره به دنبال پرورش کودک متفکّر، اندیشمند و نقّاد است. از این رو در دبستان پسرانه آیات برای رشد استعدادهای نهفته‌ی دانش‌آموزان از جمله تقویت روحیه‌ی هنروری و هنرمندی، تقویت حسّ خلاقیّت و درک مفاهیم زیباشناسانه در تلاش است.

در این راستا با برگزاری اردوهای آموزشی، تفریحی و تربیتی هدفمند به دنبال کسب تجارت از دنیای پیرامون دانش‌آموزان است.

از آن‌جا که دبستان پسرانه آیات با مدیریت دکتر رسول محمّدزاده ضمن تأکید بر حفظ شادابی، طراوت و آرامش به دنبال تقویت مهارت‌های دانش‌آموزان متناسب با سن و نیاز دانش آموزان هستند، در مدرسه برنامه‌های ورزشی به صورت غیرحرفه‌ای و باشگاهی و در باشگاه ورزشی با برنامه‌ی استخر پیگیری می‌شود.

آموزش مستمر خط، نقاشی و هنرهای تجسمی از مواردی است که مورد توجّه دبستان پسرانه آیات است.

برگزاری هدفمند مراسم‌های ملّی- مذهبی در مناسبت‌های مختلف با هدف پرورش هویت مذهبی و ملّی از آیات بسیار پررنگ و قابل توجّه است.

از دیگر فعّالیّت‌های فوق برنامه، آموزش و بازدید مستمر بهداشتی توسط اعضای خانه‌های بهداشت قیام- آهنگ می‌باشد. برنامه‌ای که پوشش‌دهنده‌ی تمام اهداف بلند مدّت و کوتاه مدّت دبستان پسرانه آیات می‌باشد.

و این برنامه زیر نظر مستقیم دکتر محمّدزاده مدیریت مجموعه برنامه‌ریزی و تدوین می‌شود. برنامه‌های قرآنی در صبحگاه، کلاس‌های قرآنی و زنگ نماز است.

 

اردوی زیارتی حرم حضرت عبدالعظیم

 

 

.
.

 

باغ موزه مینیاتوری

 

.
.

پارک ژوراسیک

 

 

.
.

 

پارک شهر

 

.
.

شاپرک